ESP Középiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ESP Középiskola

Milyen lehet egy olyan világ, ahol nem jellemző az általános üldöztetés különleges képességű emberek és más lények irányába, vagy éppen fordítva? Az élet nem tökéletes, de a harmónia sem ingatag.
 
KezdőlapKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Tető

Go down 
SzerzőÜzenet
Kyouran Arashi
Diák
Kyouran Arashi


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 18.

A Tető Empty
TémanyitásTárgy: A Tető   A Tető I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 5:08 pm

Éppen két óra között döntöttem úgy, hogy meglátogatom az egyik eldugott szemensét az iskolának, egy kis szunyókálás és lazulás keretében. Zsebre dugott kezekkel és lesütött fejjel sétáltam az emeletre vezető kis ajtó felé. A második emeleten csupán fél tucat korombeli diák sétált, mivel hamarabb kiengedtek minket az óráról tekintetbe véve a jó teljesítményünket. Felbaktattam a tetőre, majd elhelyezkedtem a korlát alatt levő párkányon és vártam a szünetet. Öt perc elteltével a diákok többsége kiözönlött az udvarra, a többségük a napi bento adagjával a kezében keresett magának egy nyugott helyet ahol elfogyaszthatja az ételét, miközben a barátaival lehet. Az iskola tetejére nem sokat jöttek fel, páran féltek attól, hogy kihágás miatt büntetést kaphatnak, de ha már jópár éve itt van az ember mint az én évfolyamom, akkor már tudja, hogy szinte mindenre van kiskapu. Az egyik graffitis festékszórómat lebegtettem a tenxerem felett, miközben figyeltem a sok kis diákot.
Vissza az elejére Go down
 
A Tető
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ESP Középiskola :: Iskolai Terület :: Iskola :: 2. Emelet-
Ugrás: