ESP Középiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ESP Középiskola

Milyen lehet egy olyan világ, ahol nem jellemző az általános üldöztetés különleges képességű emberek és más lények irányába, vagy éppen fordítva? Az élet nem tökéletes, de a harmónia sem ingatag.
 
KezdőlapKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ryutaro Takashi szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Ryutaro Takashi
Diák
Ryutaro Takashi


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2013. Jun. 06.

Ryutaro Takashi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Ryutaro Takashi szobája   Ryutaro Takashi szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 3:31 pm

Egy felettébb hosszú és rettenetesen hosszú utazás után végre megérkeztem a… gimibe…
-Wááá azt se tudom mi a neve a sulinak! – Kiálltok fel a fejemet fogva ahogy átlépek az iskola kapuján és ezzel szinte rögtön magamra is hívtam a figyelmet. – Várjunk valahol itt kell lennie a felvételi lapnak, azon rajta van a neve! – Dobom le a földre az egyik utazó táskám a földre és elkezdem annak tartalmát kidobálni köztük pár ruhaneműt is a könnyebb átláthatóság érdekében mire egy idősebb férfi áll meg fölöttem.
-Khö… - Köszörüli meg a torkát. – Netán segíthetek? – Vonja meg a szemöldökét.
- Nem kösz… vagyis izéé… - Kezdek el magyarázkodni miközben gyorsan visszapakolom a holmim. – Ki vagy te? – Kérdem tőle mikor felegyenesedem és a hátamra veszem a táskát. Tesz egy rosszálló pillantás felém majd megint megköszörüli a torkát.
- Én az iskola portása lennék! – Itt egy pillanatra megáll és végig mér majd folytatja. – Te pedig biztosan Takashi-kun vagy, jól mondom?
- Ja! – Bólintok.
- Szóltak, hogy ma fogsz érkezni és megkértek, hogy kísérjelek a szobádba. – Világosit fel a férfi és elindul a hálótermek irányába.
- Oh, köszi! – Biccentek egyet amit már nem láthatott mert háttal állt nekem végül pedig követtem őt.
- Remélem jól érzed majd magad nálunk és nem okoz majd gondot a beilleszkedés. – Kezd bele némi beszélgetés félébe mikor végre mellé érek. – Halottam, hogy te… hogy is fogalmazzam… Meglehetősen elzártan éltél eddig a világtól. – A férfi vet rám egy kósza pillantást majd ismét egyenesen néz előre.
- Kis túlzással de igen, valami ilyesmiről lenne szó. – Helyeselek bár nem tetszik, hogy alig pár után, hogy megérkeztem már erről kell beszéljek nemsokára pedig meg is érkezünk a hálótermekhez ahol némi lépcsőzést követően már a szobám ajtaján léphettem be. Maga a szoba nem volt túl nagy szám, fehér falak két ágy és pár szekrény valamint polc, plusz egy-egy éjjeli szekrény mindkét ágy oldalán.
- Érezd magad otthon. kissé üres még a szoba de szabadon átrendezheted a saját igényed szerint persze csak ésszerű keretek között. – Néz rám szigorú tekintettel. – Ha most megbocsátasz én tovább állok, azt javasolnám pihenj le amíg megteheted hiszen hamarosan kezdődik a tanév. – Veti oda nekem búcsúzóként majd kimegy és becsukja maga mögött az ajtó.
- Öhm… oké… kösz… azt hiszem… - Mondom a csukott ajtónak. – Na akkor pakoljunk ki aztán irány egy felfedező út. – Csapom bele a tenyerembe az öklöm. Kíváncsi vagyok milyen lesz ez a hely.

Vissza az elejére Go down
 
Ryutaro Takashi szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryutaro Takashi
» Hasegawa Akatsuki Szobája
» Hanagoori Yurara szobája
» Gamu Neko szobája
» Futaba Miyako és Kaminaga Arisu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ESP Középiskola :: Iskolai Terület :: Kollégium - Fiúk Dormitóriuma :: 2. Emelet-
Ugrás: