ESP Középiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ESP Középiskola

Milyen lehet egy olyan világ, ahol nem jellemző az általános üldöztetés különleges képességű emberek és más lények irányába, vagy éppen fordítva? Az élet nem tökéletes, de a harmónia sem ingatag.
 
KezdőlapKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hasegawa Akatsuki Szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hasegawa Akatsuki
Diák
Hasegawa Akatsuki


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2013. Jun. 26.
Age : 31

Hasegawa Akatsuki Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Hasegawa Akatsuki Szobája   Hasegawa Akatsuki Szobája I_icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 10:56 am

A szoba

Ugyan úgy, mint a többi ez is egy három ágyas szoba, három kis-közepes asztalkával, egy-egy éjjeli szekrénnyel, meg egy nagyobb minden itt lakónak. Akatsuki egyelőre egy olyan kivételes helyzetben van, hogy egyedüli lakója ennek a szobának, legalábbis egyelőre. Magának az ablaknál lévő asztalt, és a mellette fekvő ágyat nézte ki. Mivel szem előtt tartja, hogy bármikor  betoppanhat egy szobatárs, így csak a saját területét veszi igénybe, kivéve a hűtőt, mert azt mindig telepakolja. Ágyát már a beköltözése utáni egy hétben ellepték a könyvek, szekrényébe került minden iskolával kapcsolatos, illetve az egy-két váltásruhája. éjjeliszekrénye roskadásik telik minden este nassolni valóval, meg üdítővel. Asztalát pedig elektronikai alkatrészek, szerszámok, és drótok őskáosza szállta meg. "A zseni átlát a káoszon" mondattal az esetek 99%-ban letudja a rendrakást. A vasárnap délelőttjei a könyvei alatt-mellett, pontosabban a kupacban telik egy kevéske pihenővel, azaz azzal az alvás dologgal. Az ablaka az esetek háromnegyed részében valamennyire nyitva van.
Vissza az elejére Go down
Kitabatake Tojo
Diák
Kitabatake Tojo


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 17.

Hasegawa Akatsuki Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hasegawa Akatsuki Szobája   Hasegawa Akatsuki Szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 4:32 pm

Miután megérkeztem a börtönbusszal és beléptem a kapun, egy egész pofás iskolát látok meg, néhány diák a sportpályán focizik, vagy éppen felülésezik. Egész kellemes a légkör, ahogy látom még néhány kendo-s is van, akivel tudok gyakorolni. A portán kaptam egy kulcsot a 7.-es szobához, ami a fiú koleszben van... Már csak arra kéne rájönni, hogy merre is van a fiú kolesz, elég vicces látvány lehet a többi diáknak, egy olyan vézna srác, mint én egy háromszor akkora zsákot cipel a hátán, de sajnos el kell viselnem a cipekedést, mert csak így tudtam magammal hozni a Manga-imat… Úgy az összeset, ami a szobámban volt. Néhány percnyi járkálás után leesett, hogy ahova a többi fiú csoportosan megy az a kollégium.  
~ Végre megvan… ~ lépek be a kollégium ajtaján és megkeresem a folyosót ahol a szobám található.
- Etooo~ – állok meg a 7.-es számot viselő ajtó előtt – Ez lesz az! –nyitok, be a szobába ahol elég nagy kupi van és ez a kupi közepén ül egy srác és épp valamit babrál.
- Hali! Asszem én vagyok az új szobatársad. – köszönök hangosan az új szobatársamnak, vállamon a hatalmas táskával - Melyik az én ágyam? -kérdezem, gyorsan mert már kezd kicsit kényelmetlen lenni a táska.


A hozzászólást Kitabatake Tojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 19, 2013 5:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hasegawa Akatsuki
Diák
Hasegawa Akatsuki


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2013. Jun. 26.
Age : 31

Hasegawa Akatsuki Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hasegawa Akatsuki Szobája   Hasegawa Akatsuki Szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:00 pm

Egy szokásos hétköznap, a maga módján átlagos volt, egészen addig a pillanatig, míg nem valaki be nem toppant az ajtón. Ez még nem is olyan nagy dolog, hisz szinte mindig nyitva van, kivéve persze, mikor nem tartózkodom a szobámban. Meglehetősen rámhozta a frászt, mikor megszólalt mögöttem, nem, mintha nagyon ijedős lennék, de meglehetősen bele voltam merülve egy hangfal javításába. A lengőtekercshibás kincshez az értékének a harmadáért jutottam hozzá, nagy mázli, hogy a tulaja egy idióta volt, mondjuk az is, hogy tényleg nem volt ennél nagyobb baja. Nos azonban megijeszettek s ennek hatására nem kevés kapálózás közepette székkel hanyatt vágódtam. A röpke szótlanság, melyet a tüdőmből kiszökött levegő okozott elégnek bizonyult, hogy két kérdést is feltegyen, ráadásul az első felét nem is hallottam a puffanástól. Elfordítottam picit a fejem, hogy alaposabban meg tudjam szemlélni, majd válaszoltam is.
-Öhm, izé, hali!- Majd a kezeimet keresztirányban lendítve a jobbal balra, míg a ballal jobbra mutattam a kér üres ágyra. -Válasz egyett.- Majd ránéz a tőle jobbra fekvőre, és gyorsan átlendíti az oda mutató ujját az emeletes át második felére. -Ops, az az enyém. A hűtő egyelőre tele, de estig csinálok benne helyet, ha kell, akkor nem töltöm újra. Amúgy Hasegawa Akatsuki vagyok, örvendek.
Nyújtom feléje a kezemet, mit sem törődve azzal, hogy még mindig a földön vagyok. Kézfogás után felkelek, leporolom magam, felállítom a székem, majd fordítva rátelepedek, hogy megfigyeljem első szobatársamat, és a szokásait.
Vissza az elejére Go down
Kitabatake Tojo
Diák
Kitabatake Tojo


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 17.

Hasegawa Akatsuki Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hasegawa Akatsuki Szobája   Hasegawa Akatsuki Szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 11:03 am

A srác annyira meglepődött jövetelemen, hogy hanyatt is vágódott reflexből, de ez nem gátolta abban, hogy válaszoljon a kérdésemre.
-
Kitabatake Tojo. - rázok vele kezet. Nagy mázlim van, pont az az ágy szabad amit kiszemeltem magamnak, kezet ráztunk, majd ledobtam a táskámat a bal oldali ágyra, azon nyomban széjjel szakadt, manga, instant ramen (ami szerencsére nem nyílt ki sem a szakadás, sem az út során) teríti be a szoba azon részét ami az ágyam körül van.
-
Máris otthonos! - nevetek, miközben a tarkómat vakarom kikotrom a laptopom, a manga-k közül, leteszem egy olyan helyre ahol nem fog darabokra törni, a fakardom neki támasztom a falnak az ágy mellett és a katana-t amit még az öreg adott, szerencsére mivel tokban volt nem vágott darabokra semmit, de meg se sérült eldugom az ágy alá, de ekkor veszem észre, hogy srác engem figyel.
~ Bakker biztos látta a kardot... ~ blokkolok le egy pillanatra, de gyors próbálom terelni a témát.
-
Amúúúúgy merre tudok kávét szerezni itt? Nincs véletlen valahol a hűtő körül egy kávéfőző? - kérdezem kétségbe esve, mert bár lehet, hogy látta a kardom, van egy fontosabb dolog az edzésnél... Az imádott kávém!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hasegawa Akatsuki Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hasegawa Akatsuki Szobája   Hasegawa Akatsuki Szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hasegawa Akatsuki Szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hasegawa Akatsuki
» Hanagoori Yurara szobája
» Ryutaro Takashi szobája
» Gamu Neko szobája
» Futaba Miyako és Kaminaga Arisu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ESP Középiskola :: Iskolai Terület :: Kollégium - Fiúk Dormitóriuma :: Földszint-
Ugrás: